Förtroendevalda hos oss

Bennerth Karlsson (V)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Bygg- och miljönämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-11-28 2026-10-14