Förtroendevalda hos oss

Björn Johansson (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-04-20 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ledamot 2019-06-12 2022-12-31