Förtroendevalda hos oss

Jerry Johansson (S)

Kontaktinformation

E-post:
jerry.johansson@partille.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-12-10 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31