Förtroendevalda hos oss

Sebastian Ulander (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Utbildningsnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Valnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31