Ingrid Höjer (V)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-05-06 - 2022-10-14
Utbildningsnämnden Ersättare 2020-12-15 - 2022-12-31