Förtroendevalda hos oss

Lars Josefsson (V)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-10-16 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-10-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2019-11-06 - 2022-12-31
Social- och arbetsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31